ПРО АВТОРА


Ілона Щаслива - художниця лялькарка та дизайнер капелюшків. До своєї улюбленої справи прийшла після закінчення університету  (НУБІП) за спеціальністю магістр грунтознавець, ландшафтний дизайнер. Ще під час навчання неодноразово отримувала гран-прі в мистецьких конкурсах.
Захопившись дизайном головних уборів та мистецтвом створення авторської ляльки продовжила навчання в Москві, де приймала активну участь в професійних виставках та лялькових салонах. Саме там з'явились перші колекціонери, та запрошення для проведення майстер-класів.
Зараз художниця працює над створенням авторської колекційної ляльки та  ляльок мотанок в традиційному стилі.
Проводить арт-терапевтичні заняття для дітей та дорослих та навчальні майсте-класи.
Є постійною учасницею лялькових салонів та виставок в Україні та Росії, серед яких: Київська казка, Модна лялька, Формула рукоділля (Київ), Мистецтво ляльки, Манеж (Москва), є призером лялькового конкурсу від галереї Парсуна у номінації "Майстерне виконання мініатюрних деталей".
Роботи Ілони Щасливої неодноразово демонстрували в телепередачах національного телебачення та пресі (Журнал "Модный" випуск№5 2013р, газети "Магнат", "Ваша судьба" - грудень 2011року, "Знак часу"- липень 2013р. та ін.)

Немає коментарів:

Дописати коментар