МАЙСТЕР-КЛАСИ та АРТ-ТЕРАПІЯ
ГЛИНО-ТЕРАПІЯ
   Робота з глиною це  цілющий метод трансформації нересурсних емоцій. На гупових арт-терапевтичних заняттях ми виліплюємо ситуацію, чи об'єкт,  який нас найбільше хвилює в даний момент. В процесі взаємодії з глиною ми змінюємо ситуацію на краще. Тобто, самі являємось скульпторами свого життя. Заняття з глиною захоплюють як дорослих так і дітей.
  Індивідуальне заняття з глино-терапії дає можливість більш глибше зануритись в себе . Знайти відповіді на важливі особисті питання в процесі діалогу із ведучим заняття.
Заняття проводяться за темами:
-Виліпи себе та свого партнера;
-Розпізнай свій страх та зроби його своїм другом;
- Виліпи свою мрію та дізнайся як реалізувати її

 Матеріал для роботи надається майстром.
Лялько-терапія
  Створювати ляльку власноруч, це містичний творчий процес, який захоплює, відволікає від сторонніх думок, повністю розвантажує розум, який часто у нас буває стурбований різними клопотами та невирішеними питаннями. Після лялько-терапії, ви ніби перероджуєтесь разом із появою на світ вашої ляльки.
 На заняттях із лялько-терапії ми створюємо ляльку-мотанку.  Крок-за кроком ви оволодіваєте новою технікою,  поєднуєте на свій смак різнобарвні шматочки натуральних тканин, які є і основою ляльки і її костюмом. Лялька створюється без ножиць та голки і може стати для Вас справжні талісманом.
  Такі заняття особливо захоплюють  дітей, які розвивають таким чином дрібну моторику рук, уяву та фантазію, вчаться поєднувати тканину за кольором та фактурою, тобто вчаться бути справжніми митцями.
Є декілька видів ляльки-мотанки яку ми можемо створити, серед них: сорока, зайчик, коник, лялька та ще багато інших, адже світ мотанки безмежний.

Сорока
Зайчик

Лялька
Заняття проводить Ілона Щаслива - художниця лялькарка, дизайнер, арт-терапевт, дослідник у галузі психології. Учасниця багатьох тренінгів із особистісного розвитку та системних розстановок за Бертом Хелінгером. 

Немає коментарів:

Дописати коментар