середа, 4 лютого 2015 р.

Подаруй янгола надії!Саме під таким гаслом нещодавно проходив майстер-клас, де діти власноруч ствоювали ляльку мотанку для малюків із дитячого будинку на Житомирщині. Було дуже приємно  навчати  активних учнів 6-а класу Кловського ліцею. Діти з цікавістю та старанністю творили свою першу ляльку, а потім зворушливо писали записочки із побажаннями для малюків, які їх отримають.  В результаті ми разом створили близько тридцяти ляльок янголят, які в символічних ручках тримали побажання для діточок.
Активну участь в майстер-класі приймали також класний керівник Олена Вікторівна та Анна Всеволодівна - активістка батьківського комітету, та організаторка благочинної акції.
 Доречі, янголи, це приємне доповнення до більш серйозної допомоги для дітей сиріт, які дуже потребують: одягу, іграшок, засобів гігієни, канцелярських предметів та багато іншого, адже будинок перебуває лише на державному утриманні.
050 363 25 23 - Анна Горкун, куратор благочинних проектів, із вдячністю приймає та особисто передає дітям перелічені вище речі.
Навіть маленький внесок з Вашого боку - дуже важливий та цінний.
Підготувала Ілона Щаслива  - художниця лялькарка, дизайнер, ведуча  творчих майстер-класів.

Немає коментарів:

Дописати коментар